patent_world 2018-08-17T11:27:42+00:00

ПАТЕНТУВАННЯ ВИНАХОДІВ (КОРИСНИХ МОДЕЛЕЙ) ЗА КОРДОНОМ

Мета

Отримати охорону винаходу (корисної моделі) в одній або декількох зарубіжних державах

Процес

Патентування за кордоном – складний і дорогий процес. Тому, перш ніж почати процедуру патентування, треба дуже ретельно вивчити кон’юнктуру ринку, можливі витрати і реальність отримання доходу від використання Вашого винаходу в країні патентування. І, звичайно, без грамотного фахівця тут не обійтися.
Перш, ніж починати закордонне патентування, необхідно подати правильно оформлену заявку на винахід (корисну модель) в Україні та сплатити збір. При цьому Ви будете мати право скористатися конвенційним пріоритетом – 12 місяців від дати подання заявки в Україні. Цей час Ви можете використовувати для визначення доцільності патентування за кордоном.
Для закордонного патентування доцільно подавати міжнародну заявку по системі РСТ, до складу договірних держав входить 151 країна, але можна і подавати заявку окремо в будь-яку обрану країну.

Що необхідно надати

Оскільки закордонне патентування винаходу (корисної моделі) вимагає великого досвіду і знань, необхідно обов’язково звернутися до фахівця – патентного повіреного, який визначить обсяг надання необхідної інформації.
Також необхідно надати довіреність патентному повіреному (нотаріально завіряти не потрібно)

Форма для замовлення послуги